Antbačiai

CPE antbačiai su specialiais kabliukais (mėlynos spalvos).

Ryšulyje – 110 antbačių. Ryšulio kaina – 13,30 Eur su PVM.

Medžiaga – CPE (chlorintas polietilenas) – neperšlampama, lengva, be pūkelių.

Tinka OTO-702, OTO-720, Hygomat, Clicky Evolution, Bootie Butler, Shoeinn, Bluemed, Soye, Hygostar automatinėms antbačių užmovimo dėžėms.

Šie plastikiniai antbačiai yra tobuli, jei ieškote nebrangių vandeniui atsparių batų apvalkalų. Vienkartiniai antbačiai yra vienas ekonomiškiausių sprendimų rinkoje šiuo metu.

Šie vandeniui atsparūs antbačiai yra pagaminti iš mažo tankio polietileno (PE) plėvelės. Jie neturi pūkuotumo ir yra atsparūs daugumai skysčių. Elastinga guma viršuje užtikrins, kad antbačiai būtų prigludę. 

Šie vienkartiniai antbačiai tinka OTO antbačių užmovimo aparatams. Jie supakuoti į ryšulius, kurie talpinami tiesiai į užmovimo aparatus. Juos paprasta ir lengva pakrauti.22

Super Non-skid, Durable & Waterproof antbačiai su specialiais kabliukais (baltos spalvos).

Ryšulyje – 80 antbačių. Ryšulio kaina – 19,00 Eur su PVM.

Medžiaga: pagrindas PP (polipropilenas), danga – PE (polietilenas) – ypač tvirta, neslidi ir atspari vandeniui.

Tinka OTO-702, OTO-720, Hygomat, Clicky Evolution, Bootie Butler, Shoeinn, Bluemed, Soye, Hygostar automatinėms antbačių užmovimo dėžėms.

Šie neperšlampami ir ypatingai tvirti vienkartiniai antbačiai puikiai tinka bet kurioje vietoje kur purvini batai neturi palikti pėdsakų arba kur gali būti vandens ar kitų skysčių ant grindų, o avalynė turi išlikti sausa.

Su vidiniu audinio sluoksniu ir išoriniu plastiko sluoksniu, šie neperšlampami antbačiai pasižymi patvaria apsauga. Jie taip pat veikia kaip neslidūs batų užvalkalai, nes išorinė polietileno danga yra visiškai neslidi.

Jei jūs ieškote universalių antbačių, tinkančių beveik bet kurioje aplinkoje – „Super Non-skid, Durable & Waterproof” antbačiai yra geriausias pasirinkimas. 

Šie vienkartiniai antbačiai tinka OTO antbačių užmovimo aparatams. Jie supakuoti į ryšulius, kurie talpinami tiesiai į užmovimo aparatus. Juos paprasta ir lengva pakrauti

Pirkinių krepšelis